

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Cam Switch Type | Double Throw Cam Switch |
| Pole and Throw Configuration | DP |
| Maximum Current | 20A |
| Number of Positions | 3 |
| Length | 64mm |
| Width | 72mm |
| Depth | 51mm |
| Dimensions | 64 x 72 x 51mm |
199894 P1-40/EA/SVB
199959 P1-40/V/SVB-SW/HI11
78627785 T0-1-8200/E/EZ-P1(RS257-9520)
199913 P1-40/I2/SVB-SW/HI11
CA10A477/GBA001*FT
C80A213/GBA001E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00