

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pole and Throw Configuration | 4P |
| Cam Switch Type | Double Throw Cam Switch |
| Normal State Configuration | NO/NC |
| Maximum Current | 25A |
| Number of Positions | 2 |
| Angle of Throw | 60° |
| Length | 48mm |
| Width | 48mm |
CA10A231/GBA002*FT
231934 T0-3-8901/I1/SVB
C42A211/GBA006*ST
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00