

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pole and Throw Configuration | SP |
| Cam Switch Type | Multi Step Cam Switch |
| Maximum Current | 20A |
| Number of Positions | 3 |
| Terminal Type | Screw |
| Angle of Throw | 60° |
| Length | 48mm |
| Width | 48mm |
207212 T3-4-8344/I2/SVB
78819001 T0-1-102/E/EZ-P1(RS332-133)
081565 T0-3-8243/E
012263 T0-3-12/EA/SVB
CA25A211/GBA001*FT
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00