

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pole and Throw Configuration | 3P |
| Cam Switch Type | Multi Step Cam Switch |
| Maximum Current | 20A |
| Number of Positions | 3 |
| Terminal Type | Screw |
| Angle of Throw | 60° |
| Length | 48mm |
| Width | 48mm |
011082 T0-2-1/E-RT
199943 P1-40/M4/SVB-SW/N/HI11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00