

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 100A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 37kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Handle Colour | Black |
| Normal State Configuration | NO |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
KG80T203/GBA016E
182419 P1-32/I2H/MBS/SVB/HI11
207078 T0-1-8220/I1
276275 IS-63/2
3LD2122-0TK13
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00