

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 10A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 5.5kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Normal State Configuration | NO |
| Length | 120mm |
| Width | 85mm |
| Depth | 125mm |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
207348 P3-63/I4/SVB/HI11
3LD2044-0TK53
1SCA104936R1001 OT40F6
066576 T3-1-8200/EA/SVB
KG20B T204/GBA302 VE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00