

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 6P |
| Maximum Current | 125A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 45kW |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Length | 224mm |
| Width | 190mm |
| Depth | 216mm |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
207345 P3-63/I4/SVB-SW/HI11
KG80 T204/GBA302 VE
3KD5060-0RE20-0
1SCA022190R3260 OBEA01
70023734 T0-1-102/I1H/K-CI-K1/2(RS629-2097)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00