

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 160A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 55kW |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Length | 112mm |
| Width | 88mm |
| Depth | 473mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Terminal Type | Wire Lead |
1SCA022401R0330 - OTP16KA3M1
3LD2022-0TK13
3LD2064-1TC53
2CDD282101R0063
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00