

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 160A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 55kW |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Terminal Type | Wire Lead |
207400 T0-2-8900/EA/SVB
207208 T3-3-8342/I2/SVB
3LD2217-0TK11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00