

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 25A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 7.5kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
015145 P1-32/V/SVB/HI11
78630056 T0-4-15682/I1/SVB(RS330-7950)
1SCA022613R8980
3LD3240-0TL11
KG41B T206/GBA320 *KL1V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00