

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 25A |
| IP Rating | IP66 |
| Power Rating | 5.5 kW, 7.5kW |
| Voltage Rating | 690 V, 380 - 415V |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Handle Colour | Black |
| Normal State Configuration | NO |
| Length | 250mm |
| Width | 145mm |
| Depth | 107mm |
| Throw Configuration | Single |
207246 T5B-4-15682/I4/SVB
280956 P5-315/V/SVB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00