

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 250A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 90kW |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Terminal Type | Wire Lead |
3LD2264-1TC53
KG41B T904/GBA021 VE
081587 P1-25/EA/SVB/N
1SCA022613R8710
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00