

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 32A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 11kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
029383 P3-100/EA/SVB/HI11
1SFA611201R1006
1SCA022399R6750 - OTP16A3M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00