

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 40A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 15kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Normal State Configuration | NO |
| Length | 190mm |
| Width | 100mm |
| Depth | 136mm |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
172778 P1-32/M4/K1-PR/N
172851 DMM-125/3/I5/P-R
207147 T0-2-1/I1/SVB
KG41BT204/GBA006VE
OT40F8 1SCA104938R1001
OTDCP32S11M 1SCA125131R1001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00