

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 63A |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 22kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Electrical Phase | 3 |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Normal State Configuration | 2NO |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Terminal Type | Wire Lead |
KG100T203/GBA017VE
3LD2103-0TK51
088558 P3-100/V/SVB
098199 P1-25/V/SVB-SW/HI11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00