

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P |
| Maximum Current | 80A |
| IP Rating | IP66, IP67 |
| Power Rating | 22 kW, 30kW |
| Voltage Rating | 690 V, 380 - 415V |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Black |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Normal State Configuration | NO |
| Length | 250mm |
| Width | 145mm |
| Depth | 107mm |
| Throw Configuration | Single |
3LD2203-0TK53
KG80T203/GBA016E
092308 T5B-3-8342/EA/SVB
KG100T204/GBA008*KL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00