

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 500 |
| Series | KIS40 |
| Output Signal Type | Push Pull |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Shaft Diameter | 6mm |
| IP Rating | IP64 |
| Overall Width | 40mm |
| Overall Depth | 61.3mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Synchro Flange |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Current Rating | 100 mA |
| Switching Frequency | 250 (Pulse) kHz |
AFM60A-BDNB018x12
AD36/0013EF.0RSCB
BHK 16.24K360-B6-5
MTS360G2-1S-C0000-ERA360-05K
PC-M-0300 0000X000X00
DFS60B-S4AA10000
AHS36B-S4CC004096
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00