

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Measuring |
| Series | C100 |
| Output Signal Type | Relay |
| Supply Voltage | 9 - 30 V dc |
| Resolution | 14 Bit |
| IP Rating | IP67 |
| Overall Height | 108mm |
| Interface | CANOpen |
| Overall Width | 98mm |
| Overall Depth | 68.4mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | 5 Pin M12 Connector |
AFM60B-S4AA008192
D5.3501.A331.0000
DBS36E-S3EL00500
EM14A1D-C24-L008S
DBS50E-S5EK02500
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00