

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Measuring |
| Series | D125 |
| Output Signal Type | Analogue |
| Supply Voltage | 9 - 30 V dc |
| Resolution | 14 Bit |
| IP Rating | IP67 |
| Overall Height | 124mm |
| Overall Width | 118mm |
| Overall Depth | 94mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | 5 Pin M12 Connector |
WDG58B-5000-ABN-I05-K3
PAC18R1-33D19F
LT-M-0275-S 0000X000X00
DFS60E-S4EA02048
D8.3B1.0300.A113.0000
BDK 16.24K360-5-4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00