

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | PG21 |
| Maximum Cable Diameter | 17.8mm |
| Minimum Cable Diameter | 15.8mm |
| Material | Nickel Plated Brass |
| Colour | Metallic |
| Series | SKINDICHT |
| IP Rating | IP68 |
| Locknut Included | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Reference | SKINDICHT SHVE |
PMS25 BK080
1SNG625080R0000
PPS11 SL080
1SNG626176R0000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00