

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M20 |
| Maximum Cable Diameter | 12.8mm |
| Minimum Cable Diameter | 10.8mm |
| Material | Brass |
| Colour | Brass |
| Series | SKINDICHT |
| IP Rating | IP68 |
| Locknut Included | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -60°C |
| Number of Pieces | 100 |
| Standards Met | CE, RoHS Compliant |
| Operating Temperature Range | -60 - +200 °C |
| Reference | SKINDICHT SM-M |
7TCA303070R0046 NCG-M203B
ICG/653/UNIV/C2/M40/KIT
52015720+52003510
53111417 & 53119210
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00