

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M50 |
| Maximum Cable Diameter | 34mm |
| Minimum Cable Diameter | 27mm |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Series | SKINTOP |
| IP Rating | IP66, IP68, IP69K |
| Locknut Included | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Pieces | 5 |
| Standards Met | UL |
| Reference | SKINTOP |
52003530+52005130
A1000.06.030
1427NCGPG19G
1SNG626151R0000
PNC3/4 SL080
1SNG601124R0000
52103020+59000121
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00