

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M32 |
| Maximum Cable Diameter | 25mm |
| Minimum Cable Diameter | 18mm |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| IP Rating | IP68 |
| Locknut Included | Yes |
| Fire Behaviour | Self-extinguishing |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Standards Met | UL 94 V-2 |
| Operating Temperature Range | -20 - +80 °C |
52103020+59000151
A1080 16 110
1427NCGM50G
1427NCGPG19G
1427NCGPG29G
1427NCGM16B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00