

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Hose Outside Diameter | 8mm |
| Hose Inside Diameter | 6mm |
| Colour | Red |
| Material | Nylon |
| Length | 25m |
| Maximum Operating Pressure | 25bar |
| Manufacturer Series | 1025P |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
PA2-0008025C
TRBU0604BU-20
PA2-0012025C
PEN-8X1,25-GN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00