

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Hose Outside Diameter | 6mm |
| Hose Inside Diameter | 4mm |
| Colour | Blue |
| Material | Polyether PUR |
| Length | 25m |
| Maximum Operating Pressure | 9bar |
| Manufacturer Series | 1025U |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
TIUB11BU2-20
TU1610BU-20
TUZ0604G-20
TU0425BU-100
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00