

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Hose Outside Diameter | 6mm |
| Hose Inside Diameter | 4mm |
| Colour | Black, Blue |
| Material | PUR |
| Length | 25m |
| Maximum Operating Pressure | 9 bar |
| Manufacturer Series | 1420U |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Number of Tubes | 2 |
PUN-H-3X0,5-BL
TUS0604R-20
PUN-H-12X2-TSW
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00