

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Inlet Port | G 1/4 Male |
| Manufacturer Series | 7870 |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Type | Control Valve |
| Outlet Tube Size | 8mm |
| Minimum Operating Pressure | 1bar |
| Supply Inlet Port Thread Gender | Male |
| Supply Inlet Port Thread Standard | G |
| Supply Inlet Port Thread Size | 1/4 in |
AV2000-F02-5DZ-Q
AV4000-F04-5YZ-Q
AV4000-04-5DZ-Q
MS6-SV-1/2-E-10V24-AD1
MS6-SV-1/2-D-10V24-2M8
AV5000-F10-5DZ-Q
EAV3000-F03-5YZ-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00