

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connection Port Thread | G 1/8 |
| Actuation Type | Pilot/Pilot |
| Manufacturer Series | 7894 |
| Mounting Style | Stand-Alone |
| Body Material | Nickel Plated Brass, Polymer |
| Minimum Operating Pressure | 1bar |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Thread Size | 1/8in |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Thread Standard | G |
CPV10-M1H-2X3-GLS-M7
V415517D-C313A
VP542R-5YD1-03FA
V114T-5MOZ
SYJ7140-5MNZ-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00