

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 400A |
| Fuse Type | Time Delay |
| Voltage Rating | 32V dc |
| Colour | Purple |
| Length | 29.2mm |
| Width | 19.05mm |
| Height | 10.72mm |
| Overall Dimensions | 29.2 x 19.05 x 10.72mm |
| Body Material | PPA |
| Fuse Speed | T |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Series | MEGA |
| Operating Temperature Range | -40 - +125 °C |
0298150.ZXEH
155.0892.6201
0298080.ZXEH
0997010.WXN
0297020.WXNV
157.5701.5501
0299070.TXN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00