

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Positions | 2 |
| Contact Configuration | DPDT |
| Contact Current Rating | 5 A @ 115 V ac |
| Key Type | Flat |
| Terminal Type | Solder |
| Bezel Shape | Round |
| Key Index Angle | 90° |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Standards Met | RoHS |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Operating Temperature Range | -25 - +85°C |
| Mechanical Life | 10000 |
H100AA2F205NQ
WRL-5-E-S-2
3SU1150-4BF11-3FA0
187061 M30C-FWRS-MS8
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00