

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Positions | 2 |
| Contact Configuration | DPCO |
| Contact Current Rating | 4 A @ 250 V ac |
| Key Type | Flat |
| Terminal Type | Solder |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Bezel Shape | Round |
| Key Index Angle | 90° |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Operating Temperature Range | -25 - +85°C |
| Mechanical Life | 10000 |
| Standards Met | RoHS |
3SU1100-4BF11-3BA0
LK68NB126N3
YW1K-33DE20
187063 M30C-FWRS-RS-A1
WRL-5-L-D-2-RS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00