

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 110 V ac |
| Number of Poles | 3 |
| Contact Current Rating | 16 A |
| Range | BG |
| Series | BG |
| Power Rating | 18 kW |
| Function | Motor Control |
| Normal State Configuration | NO |
051777 DILER-22(230V50HZ,240V60HZ)
3RT2038-1NB30
EUC1-20-2NCB
EV200ADANA 1-1618002-1
1SBL136061R2210
LC1K0601P72
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00