

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Cutout Diameter | 22mm |
| Push Button Actuation | Turn Release |
| Illuminated | No |
| Series | Platinum |
| IP Rating | IP66, IP67, IP69K |
| Push Button Shape | mushroom |
| Push Button Diameter | 40mm |
| Push Button Material | Polyamide |
3SU1801-0NA00-2AA2
1SFA619550R1051 CE4T-10R-02
61-6441.4077
A22EL-M-24A-01
A22NE-S-P212-N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00