

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay, Transistor |
| Supply Voltage | 85 - 253 V ac/dc |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP20, IP40 |
| Input Type | PT100 |
| Range | 0 - +250 °C |
| Series | RE55 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Panel Depth | 65mm |
| Termination Type | Screw |
EPC3016/P10/VH/XX/XX
6.531.012.300
D280-113-0000D-000
E5EC-QX4A5M-010
EPC3016/CC/VH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00