

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 12.5A |
| Power Rating | 150W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 127 - 431 V dc, 90 - 305 V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 228mm |
| Width | 68mm |
| Depth | 38.8mm |
| Efficiency | 91.5% |
| Weight | 1.2kg |
| Minimum Temperature | -55°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
LFA30F-24-J1
HWS15A-12/A
RAC10-12DK/277
TPP 300-112-M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00