

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 36V dc |
| Output Current | 5.7A |
| Power Rating | 205W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 120 - 370 V dc, 85 - 264 V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 199mm |
| Width | 98mm |
| Depth | 38mm |
| Efficiency | 89% |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Weight | 770g |
LMA240F-24-SNY
WMM30CN150-00E
LHA15F-24-SNY
RSP-320-5RS
TMPS 05-112
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00