

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 15V dc |
| Output Current | 1A |
| Power Rating | 15W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 80 - 264V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Length | 49mm |
| Width | 23.8mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 18.5mm |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Weight | 28g |
| Maximum Temperature | +85°C |
LFA150F-12-J1
IRM-90-12ST
JWT100-5FF/A
HWS100A-24/HD
ECL10US48-T
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00