

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Output Current | 230mA |
| Power Rating | 5.5W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 80 - 264V ac |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Package Type | Encapsulated |
| Length | 45.7mm |
| Width | 25.4mm |
| Medical Approved | Yes |
| Depth | 21.5mm |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Weight | 35g |
RAC05-12SK/277
RPS-500-27-TF
TMPW 50-112-T
RPS-120S-27
ECL10US24-T
LHA10F-24-SNY
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00