

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 3.3V dc |
| Output Current | 40A |
| Power Rating | 132W |
| Number of Outputs | 1 |
| Input Voltage | 120 - 370 V dc, 85 - 264 V ac |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package Type | Enclosed |
| Length | 199mm |
| Width | 99mm |
| Depth | 50mm |
| Efficiency | 65% |
| Minimum Temperature | -10°C |
| Weight | 850g |
| Maximum Temperature | +60°C |
TMPW 50-124-T
RAC04-05DC/277-E
ECL15UT03-P
RSP-750-24RS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00