

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Adapter Type | Plug-In Adapter |
| Plug Type | Type C |
| Output Voltage | 9V ac |
| Input Voltage | 230V ac |
| Output Current | 340mA |
| Maximum Temperature | +40°C |
| Output Connector | Interchangeable |
| Input Connector | EU Plug |
| Number of Outputs | 1 |
| Power Rating | 3.5W |
| Length | 75mm |
| Depth | 49mm |
| Width | 47mm |
| Type | AC/AC Adapter |
GE24I48-P1J
1001-0054
GE12I24-P1J
EDV1960980RS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00