

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 40 - 64 V dc |
| Power Rating | 132W |
| Input Voltage Nominal | 24 V dc, 48 V dc |
| Output Current | 10A |
| Mounting Type | Mounting Bracket |
| Depth | 46mm |
| Width | 119mm |
| Length | 135mm |
| Load Regulation | 0.05 |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Maximum Temperature | +30°C |
| Efficiency | 85% |
REC5-2412DRW/H4/A
THN 30-4812WIR
TEL 10-4822WI
MTU1S0505MC
TEN 3-0512N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00