

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12 V dc |
| DC Motor Type | Brushed |
| Power Rating | 150 W |
| Output Speed | 6920 rpm |
| Shaft Diameter | 6mm |
| Maximum Output Torque | 94.9 mNm |
| Dimensions | 40 (Dia.) x 71 mm |
| Current Rating | 6 A |
| Length | 71mm |
| Core Construction | Ironless |
HG16-120-AA-00
319.4862.30.00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00