

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 40A |
| Fuse Size | A4C |
| Voltage Rating | 460 V dc, 690V ac |
| Fuse Standard | BS 88, IEC 60269 |
| Fixing Centres | 94mm |
| Application Category | gG |
| Tag Width | 14.3mm |
| High Rupture Capacity | No |
| Overall Length | 109mm |
| Tag Type | Bolted |
| Body Diameter | 21mm |
| Tag Orientation | Offset |
| Body Height | 57.5mm |
| Fuse Dimensions | 21 x 57.5mm |
20-477-34/35A
B1019223 / BNIT55V10
Z226319 / BTKF42V250
OFAF000H35 1SCA022627R1040
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00