

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Detection Range | 250 mm |
| Body Style | Block |
| Output Function | NO/NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 20 - 30 V dc |
| Length | 36.7mm |
| IP Rating | IP67 |
| Housing Material | ABS |
| Width | 16.7mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 25Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 25 Hz |
| Series | SKS |
| Depth | 16.1mm |
XS1N30NA349D
SIEN-M8NB-PS-S-L
NCB50-FP-E2-P1-V1
E2B-M18KS05-M1-B2
IQ40-40NPPKC0K
E2B-M18KS08-WP-B1 2M
3RG4023-3AG33
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00