

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 20 W |
| AC Motor Type | Induction Geared |
| Supply Voltage | 230 V ac, 400 V ac |
| Phase | 3 |
| Output Speed | 22.4 rpm |
| Gearhead Type | Planetary |
| Shaft Diameter | 12mm |
| Shaft Length | 21.5mm |
| Width | 77.5mm |
| Current Rating | 260 mA |
| Length | 176mm |
| Maximum Output Torque | 6.7 Nm |
| Depth | 55.5mm |
| Dimensions | 176 x 77.5 x 55.5 mm |
PC 440M3T 100 B3
3GAA072 311-ASE
MC 440P3T 7.5 B5
1FL6044-1AF61-2AA1
TH71A4 0,25 230/400-50 B14 MV CN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00