

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | Alpha 2 |
| Number of Inputs | 6 |
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 100 - 240 V ac |
| Input Type | Digital |
| Number of Outputs | 4 |
| Dimensions | 71.2 x 90 x 55 mm |
| Depth | 55mm |
| Length | 71.2mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Display Included | Yes |
| Output Current | 8 A |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Programming Interface | AS-I |
| Width | 90mm |
CJ1W-CTL41-E
6ES7512-1CK01-0AB0
TM262L10MESE8T
FX3S-10M/ES
6ES7531-7KF00-0AB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00