

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | Alpha 2 |
| Number of Inputs | 15 |
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Input Type | Digital |
| Number of Outputs | 9 |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Programming Interface | AS-I |
| Dimensions | 124.6 x 90 x 52 mm |
| Output Current | 8 A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Width | 90mm |
| Length | 124.6mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Depth | 52mm |
| Display Included | Yes |
TM262L10MESE8T
6AG1214-1AG40-4XB0
012003000200
015001000700
FX3U-80MR/ES
034001000300
CP1L-L20DR-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00