

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | FX3U |
| Number of Inputs | 32 |
| Output Type | Transistor |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Input Type | Sink/Source |
| Number of Outputs | 32 |
| Depth | 86mm |
| Length | 220mm |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Programming Language Used | Ladder Logic |
| Output Current | 800 mA |
| Programming Interface | Computer, HMI |
| Program Capacity | 64000 Steps |
| Dimensions | 220 x 90 x 86 mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Width | 90mm |
FX3G-40MT-DSS
FX5U-32MT/ESS
FX3S-30MT/ESS-2AD
6ES7211-1AE40-0XB0
6ES7215-1HG40-0XB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00