

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Power Distribution Module |
| Input Type | DC |
| Number of Inputs | 16 |
| Output Type | Transistor |
| Number of Outputs | 16 |
| For Use With | MELSEC iQ-F Series PLC |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Output Current | 1.6 A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Application | Industrial, Network |
| Dimensions | 150 x 90 x 83 mm |
3RK1200-0CQ20-0AA3
6ES7921-3AA20-0AA0
CS1W-SCU31-V1
XW2Z-200S-V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00