

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | Q Series |
| Number of Inputs | 1024 |
| For Use With | MELSEC Q Series |
| Number of Outputs | 8192 |
| Network Type | Ethernet |
| Width | 98mm |
| Memory | 32 MB |
| Programming Interface | Mini USB |
| Length | 27.4mm |
| Depth | 89.3mm |
| Program Capacity | 60 kB |
| Communication Port Type | USB |
| Dimensions | 27.4 x 98 x 89.3 mm |
| Mounting Type | Rack Mount |
6ES78230BA002BA0
CP2E-E30DR-A
FX3S-30MR/ES-2AD
6ES7516-3FP03-0AB0
CP1L-EM40DT-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00